O přízi Drops

DROPS vlna je norská vlna známá díky použití přírodních materiálů, záruce dobré ceny a kvalitního a širokého sortimentu barev. A jako bonus, je na webových stránkách firmy Garnstudia DROPS k dispozici mnoho volně dostupných vzorů a návodů na pletené, háčkované a plstěné projekty.

Hlavní myšlenka a filozofie firmy DROPS je založena na vytváření sítě mezinárodní pletené módy a nových trendů, propojení starého s novým, přinášení inspirace a nových nápadů. Naše webové stránky a vzorníkové katalogy jsou věnovány všem, pro které je pletení a háčkování koníčkem, ale také těm, kteří se pletení věnují profesionálně. Každé uvedení nové kolekce DROPS je považováno za mezinárodní akci v rámci „světa pletení“ a vzbuzuje obrovský zájem a pozornost. Návrhy a projekty DROPS často udávají módní tendence a trendy v mezinárodním tisku a časopisech, a to jak v Evropě tak i v USA. Katalogy DROPS jsou publikovány ve 14 jazycích.

DROPS Design má již od boomu pletení v 80. letech silný vliv na pletařský trh díky schopnosti vytvářet nové trendy, a to jak v rámci návrhů, tak také v rámci produkce přízí. DROPS je také známý pro svůj unikátní obchodní koncept založený na požadavku, aby byli všichni zájemci a nadšenci do pletení uspokojeni dobrou cenovou politikou a službami, které jsou na špičkové úrovni.

DROPS se vždy zaměřoval a zaměřuje na design, a je mu připisován velký vliv co se týká vícerozměrových tvarů v 80.letech, často pletených z mohéru, a v 90. letech už v jemnějším stylu a klasickém vzhledu. DROPS design si tento inovativní přístup stále zachovává a nepřetržitým přívalem nových nápadů a návrhů stále uplatňuje velký vliv na pletené a háčkováné módní trendy. Zaměřujeme se na rozšiřování a obnovu našich odborných znalostí, a plstění a používání Alpaky jsou toho dobrým příkladem. Pletené a háčkováné výrobky jsou v současné době také často používány jako příslušenství a součást interiérového designu.

Kolekce DROPS vždy zahrnují velké množství vzorů a vzorníků, zaměřených na začátečníky, ale DROPS nezapomíná ani na zkušenější pletařky a na ty, kteří chtějí rychlé výsledky, i ty, kteří mají náročnější požadavky.

Řada přízí DROPS byla vyvinuta v úzké spolupráci s designéry DROPS jak z hlediska náročnosti, druhů vláken, tak i dalších specifikací. Sebelepší návrh nikdy nebude vypadat dobře, nebude-li vyroben z kvalitní příze, a proto se DROPS návrháři pevně drží svých požadavků na kvalitu. Příze DROPS jsou k dispozici v nejkrásnějších přírodních materiálech/vláknech a v krásné a bohaté škále barevných odstínů. Veškerý materiál je speciálně vybíraný pro zvýšení jedinečných vlastností DROPS přízí a zároveň zaručuje jejich kvalitu. Naší ambicí je být vždy schopni nabídnout kvalitní příze bez ohledu na náročnost pletených a háčkovaných projektů.

Cenová politika DROPS je vždy o 20-30% nižší než se pohybuje běžná cenová nabídka.

Návody s použitím příze Drops Sortiment příze Drops

Napsat komentář

Nákupní košík